blog

Opis podróży przez USA która odbyła się w maju i czerwcu 2016. Założeniem wycieczki było odwiedzenie kilkunastu punktów w skład których wchodziły m.in. największe miasta zachodniego wybrzeża oraz przede wszystkim kilka parków stanowych i narodowych.

Zapraszam na relację z wyprawy do Gruzji w celu zdobycia jednej z najwyższych gór Gruzji i Kaukazu - góry Kazbek. Wyprawa odbyła się w dniach 12-25 czerwca 2015 roku.

Zdjęcia z wyjazdu w Bieszczady we wrześniu 2014 roku.
Zdjęcia wykonane były na szlaku między Tarnicą a Haliczem, na Połoninie Caryńskiej, Połoninie Wetlińskiej na Małej i Wielkiej Rawce oraz na szlaku między nimi.

Druga wyprawa do Gruzji - czerwiec 2014. Zapraszam na relację z drugiej wycieczki do Gruzji. Tym razem odwiedziliśmy Swanetię, Batumi, Tbilisi oraz skalne miasto David Gareji i Oasis Club.

Cztery pory roku w Bieszczadach
Zapraszam do obejrzenia zdjęć przedstawiających polskie Bieszczady o różnych porach roku. Zdjęcia zostały zrobione w czasie pieszych wycieczek bieszczadzkimi szlakami na przestrzeni około 3 lat.

Zapraszam do obejrzenia mojego pierwszego filmu poklatkowego. Zdjęcia wykonane w Szaniawach i okolicach.

Relacja z wyjazdu do Gruzji podczas którego odwiedziliśmy czteroosobową ekipą takie miasta jak Kutaisi, Batumi, Stepancminda (Kazbegi), Tbilisi, Gori i Skalne miasto Upliscyche.
Znajduje się tu również relacja z trekkingu po Kaukazie i z rowerowej wycieczki Gruzińską Drogą Wojenną do wodospadów i Granicy z Rosją.

Wirtualna wycieczka po schronisku "Koliba" w Bieszczadach. Zdjęcia zrobione w czerwcu 2011 roku.